Dzień nauczyciela

wydarzenia
078
Termin: 2020-10-14 09:00

      Elżbietańskie Pięciolatki - czyli Krasnale i Misie pod opieką swoich Pań odegrały w dniu dzisiejszym dwa przedstawienia. Jedno o godz. 9.10 dla dzieci 2,5 i 3-letnich, a następnie po krótkiej przerwie dla 4 i 6-latków. Na jedno z przedstawień przybyli wszyscy pracownicy naszego przedszkola. Nasze Pięciolatki przedstawiły historię przedszkolaka - Lusi, która chciała iść do przedszkola, jednakże po zmierzeniu temperatury okazało się, że zamiast do przedszkola musiała iść do lekarza. Pan doktor przepisał Lusi lekarstwa i nakazał jej zdrowo się odżywiać. Tego zalecenia dopilnować miała babci małej Lusi, która przypomniała dziewczynce, że zamiast ciasta lepiej zjeść warzywo. W tym celu udały się obydwie na stragan, gdzie zakupiły świeże warzywa. A na straganie…. Wesołe warzywa śpiewały, tańczyły i trochę się żaliły, że ludzie za mało ich kupują.

     Po przedstawieniu dzieci złożyły wszystkim pracownikom miłe życzenia i wręczyły specjalnie przygotowane na tę uroczystość upominki.

     Dziękujemy paniom Marcie, Ewelinie i Katarzynie za pomoc w przygotowaniu przedstawienia, zaś Rodzicom dzieci z grup Misie i Krasnale dziękujemy za upominki.

 

Wspierane przez iCagenda