Historia pewnej żaby

wydarzenia
IMG_2674
Termin: 2021-06-25 09:30

Grupa 5-latków zaprosiła dzisiaj wszytkich przedszkolaków i pracowników na przedstawienie pt. Historia pewnej Żaby. Owa żabka była - ze względu na swój wyjątkowo zielonkawy koloro - nazywana ogórkiem. Była ona, jak się jej wydawało, nieszczęśliwie zakochana w panu krecie.

Czego ona dla niego nie robiła??? Przyniosła mu wiadro wody, aby umył sobie nogi, pomalowała sobie usta i założyla korale przy pomocy motylka aby być pięknięjszą dla niego ... nawet przyniosła krecikowi do jego domku słoik miodu od pszczółek, aby zdobyć przez żołądek jego serce - wszystko na nic. 

Gdy straciła nadzieję i wykrzyczała niewdzięcznemu krecikowi, że wzgardził jej miłością okazało się, że pan krecik ma jedno życzenie: nie chce miodu, nie chce myć swoich nóżek, nie chce aby się zielona żabka malowała, chce z nią wspólnie żyć na zielonej łące. I tak się ta histora zakończyła. 

Po przedstawieniu dzieci złożyly siostrze dyrektor Kindze oraz pani Janinie - naszemu dyrektorowi pedagogicznemu serdecznie życznia z racji imienin oraz wręczyły duże cukierki. 

 

 

Wspierane przez iCagenda